• Wpisów: 61
  • Średnio co: 41 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:00
  • Licznik odwiedzin: 36 008 / 2546 dni
 
sandrine
 
Obserwując zaprzyjaźnione mi blogi zauważyłam że prócz jesieni, jesiennej garderoby i okropnej pogody kilka razy przewinął sie temat studniówki i w co się ubrać  w ten specjalny wieczór! W Anglii mamy coś a'la studniówka, a mianowicie PROM który organizowany jest tuż po zakończenu szkoły przez najstarszych uczniów. W tym roku (hm no w sumie to następnym:P) jednak będę uczestniczyć w studniówce jako osoba towarzysząca mojego chłopaka! :) Mimo że do samego wydarzenia zostało jeszcze sporo czasu (dziś równe 4 miesiące!) ja już - chyba z podekscytowania - oglądam sukienki i mam już mnóstwooo faworytów. To kilka przykladów:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

Niestety tylko z jednej stronki udało mi się pościągać obrazki, tak pokazałabym o wiele więcej! Jak można zauważyć sukienki są w miare podobne, może po prostu dlatego że wiem czego szukam, przez co szukanie idealnej sukienki staje sie o wiele łatwiejsze! :) Kolorystyka na którą wracam uwage to jak widać klasyczne biel czerń i ecru oraz pastelowe róże. Oczywiście moim założeniem jest do tego czasu się opale (mówa tutaj o solarium) no i oczywiście schudne,haha! Och kobitki my to mamy! Facet założy garniak i ma w NOSIE WSZYSTKO!
*A Wy? Przed czy już po studniówce? Jak ją wspominacie? :)Polecacie jakieś stronki z sukienkami, polskie lub zagraniczne?*

ENJOY!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego