Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 23 czerwca 2012

Liczba wpisów: 2

sandrine
 
Witam Wszystkich!
*Radzę się wszystkim przygotować, ponieważ to będzie nieco dłuższy wpis* :)
Tak jak napisałam w przed ostatnim poście *wczoraj obchodziłam swoje 17 urodziny* (Ostatni rok na tzw. NIELEGALU, haha)! Z tego miejsca chciałabym baaaardzo podziękować za życzenia!
Dzień spędziłam całkiem zwyczajnie - byłam w szkole, gdzie co krok ktoś składał mi życzenia - oczywiście nie narzekam, wręcz przeciwnie było to  bardzo miłe :) Następnie na matematyce cała klasa churem odśpiewała mi 'STO LAT', albo w zasadzie '' HAPPY BIRTHDAY' jak na anglików przystało. Czułam jak rumieńce pojawiają się na moich polikach!! Zupełnie nie wiedziałam  gdzie się spojrzeć, ani co zrobić, ponieważ każdy patrzył w moją stronę i spiewał!! Poraz kolejny jedank - BYŁO TO PRZEMIŁE! Po szkole wróciłam do domu, gdzie rodzice złożyli mi życzenia, pogadałam trochę z chłopakiem i wraz z Moją Kajuchą powędrowałam do kina by obejrzeć *' Chernobyl Diaries'* na który się już czaiłyśmy od jakiegoś czasu! :) Nie lubię opowiadac filmów, ponieważ po prostu *NIE POTRAFIE* :( ale polecam abyście obejrzeli zwiastun! :) Z mojej strony moge powiedzieć że podczas filmu baaardzo często na mojej skórze gościła gęsia skórka!

A to karta urodzinowa która Kaja zrobiła dla mnie własnoręcznie! Jest cudowna! Niestety przebywała wczoraj w mojej torebce i uległa małemu zniszczeniu :(
IMG_2887.JPG

Mam dla Was tez małe drobiazgi które zdobyłam w ostatnim tygodniu 
IMG_2865.JPG

Wiszące kolczyki! Wiele dziewczyn nie przepada za nimi jednak ja je uwielbiam, ponieważ wydłużają moja okrogła twarz!haha!
IMG_2882.JPG

Bransoletka 'krzyż' która zdobyłam z przeceny w Miss Selfridge :)

A teraz odbiegając troche od tematu.. Ostatnio na mojej stronie formspring.me (rubryka 'O Mnie')  dostałam wiadomość o następującej treści 'miałam dwie ulubione blogerki - Dajane i Angelike , teraz już mam trzy ! ;) Tylko proszę postaraj się regularniej dodawać posty . ;) ;**' Tak się składa ze Angelika (angelikasplace.blogspot.co.uk/) oraz Dajana (daajaa.blogspot.co.uk/) również należą do jednych z moich ulubionych blogerek! Bardzo sie ucieszyłam gdy zobaczyłam tą wiadomość, i że wraz z tymi dziewczynami mogę być kogos ulubioną bloggerką! WOW! Kimkolwiek jesteś - DZIĘKUJE Ci PORAZ DRUGI!! :***
Uciekam nadrabiać blogowe zaległości! :)

S. xox
  • awatar Miyoki♥: Według mnie, najlepszy jest ten napis na kartce. : )
  • awatar Patryshia.: Jaka ładna jesteś i już 17 ; ) No no <3 Dobry wiek , Ja również planuje iść na ten film ! ; ) Mam nadzięję że się opłaca. ; d heh Pozdrawiam .
  • awatar allabout: Uwielbiam bloga Dajany;)
Pokaż wszystkie (9) ›