Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 2 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Hej Dziewczyny :)
Wstałam sobię jakąś godzine temu, i jedząć śniadanie dotarło do mnie jak dawno nie dodałam żadnego posta :( Jak wszyscy wiemy, wczoraj był Dzień Dziecka, jednak nie będę sie rozpisywać na ten temat, ponieważ każdy z nas wie co to za święto, pozatym dużo blogów pisało wczoraj na ten temat :) Każdy obchodzi ten dzień na swój sposób, niektórzy w ogóle nie świętują tego dnia. Ja wczoraj przez moich cudownych rodziców zostałam obdarowana prezencikami. A oto one:
IMG_2755.JPG

IMG_2759.JPG

Na pierwszy rzut - letni kombinezon  z baskinką z RI. Czaiłam się już na niego jakis czas, przymierzałam go,i był mój ostatni rozmair, ale wtedy nie miałam przy sobie pieniążków :( Gdy poszłam do RI drugi raz, mojego rozmiaru nie było :( Moja mama zrobiła mi ogromną niespodzianke, ponieważ nie było mojego rozmairu tylko dlatego iż moja mama go wykupiła! Podstępna :P
IMG_2760.JPG

Następna rzecz to  kolczyki - piórka. Bardzo modne w tym sezonie, i jest to dopiero moja pierwsza para takich kolczyków, jednak napewno przybędzie ich wiecej, bo totalnie starciłam dla nich głowe, i chce zyskać kilka więcej par w różnych kolorach :)

To by było na tyle jeżeli chodzi o mój Dzień Dziecka :) Teraz idę sie ogarnać i pakować, ponieważ nocuje dziś u koleżanki :)

Miłego Weekendu!

S. xox

P.S - Kolorki są troche  przekłamane :( W rzeczywistosci kombinezon jest bardziej intensywny, a kolczyki mają kolor koralowy :)
Pokaż wszystkie (8) ›