Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 21 maja 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Uwielbiam długie, zadbane, naturalne paznokcie! Pamiętam jak jeszcze niedawno nie miałam problemu z zapuszczaniem ich, jednak po nocy sylwestrowej gdy załozyłam sobie tipsy, moje paznokcie odmówiły posłuszeństwa :( Gdy już rosły były miękkie, rozdwajały się, łamały - OKROPIEŃSTWO. Ponieważ idzie lato i długie pomalowane paznokcie są jak najbardziej na tak postanowiłam coś z tym zrobić. Od tygodnia biore tabletki Centrum, które zawierają bardzo wiele niezbędnych witamin - biore je nie z powodu paznokci, jednak zauważyłam ze po ich zażywaniu moje paznokcie są w o niebo lepszym stanie. Aby podtrzymać dobrą passę dziś po szkole udałam się do najbliższej mi drogerii i kupiłam bardzą dobrze znaną mi odżywke do paznokci firmy Rimmel. Jest ona ZNAKOMITA! Miałam już ją wiele razy, i mogę ją z ręką na sercu polecić każdej która ma problemy z paznokciami :) Odrazu po powrocie do domu wypolerowałam paznokcie i nałożyłam odżywke - a teraz paznokietki do dzieła ROŚNIEMY!
IMG_2673.JPG

IMG_2676.JPG

Od dawna polowałam na żółty lakier do paznokci, jednak nigdy jakoś nie było mi podrodze aby po prostu iść i go kupić. Dziś gdy już nadażyła mi się taka okazja, poszukałam mój idealny żółty, ale zaraz, zaraz przecena na lakiery 3 w cenie 2, myśle że odrazu wiece jaka była moja reakcja i co zrobiłam,haha :P Oto one:
IMG_2672.JPG

Teraz przy dodawaniu tego zdjęcia,zwróciłam uwagę że układ kolorów przypomina Rasta kolorki, haha!

Miłego Dnia! :)

S.xox
  • awatar Nowoczesny: Super paznokcie :) Twój blog jest naprawdę ciekawy, bardzo lubię tu zaglądać :) Fajnie że piszesz o życiu, ja w sumie piszę o fotografii, ciekawostkach różnych, generalnie przekonuje że liczą się umiejętności a nie aparat :) Pokazuje również tanie aparaty, o możliwościach takich jak lustrzanki. Jak by się tobie spodobały moje wpisy to super jak byś mnie obserwowała :)
  • awatar niechula: Żółty lakier SUPER i TRENDY :D
  • awatar <3: cudowne kolorki;)
Pokaż wszystkie (3) ›