Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 17 maja 2012

Liczba wpisów: 2

sandrine
 
Rozdział egzaminów można uznać za zamknięty :D! Teraz idę do szkoły (tak wiem troche późno :P), a zaraz jak wróce, powitam was kolejnym postem! HAVE FUN!

120517-123913.jpg

Zdjęcie robione przed chwilą, i jest efektem nudy! :P
  • awatar sixteen ♥: Fajne zdjęcie ;)
  • awatar ;**: piękna zdziwionaa;****
Pokaż wszystkie (2) ›
 

sandrine
 
To znowu ja, już drugi raz dzisiaj, tym razem jednak napisze troche więcej :) Na samym początku chciałabym podziękować wszystkim którzy wierzyli we mnie i trzymali za mnie kciuki (TRZYMAJCIE JESZCZE PONIEWAŻ W CZWARTEK 24 MAJA MAM JESZCZE JEDEN – OSTATNI JUŻ EGZAMIN) :)Bardzo miło było dostać komentarze oraz wiadomości od zupełnie nie znajomych mi osób które dobrze mi życzą :)
W ostatnim tygodniu nie wiele się działo, ponieważ 80% czasu spędzałam ucząc się. O, w niedziele mój ulubiony Manchester City po dramatycznym meczu zdobył puchar Mistrza Anglii! We wtorek miałąm 2 egzaminy, tak samo wczoraj. Jak mi poszły dowiem się dopiero w sierpniu. Z jednej strony chciałabym aby było tak jak w Polsce, że tego samego dnia mogę sobie jeszcze sprawdzic odpowiedzi, ale druga strona jest taka że nie chce wiedzieć co zrobiłam źle. Gdy miałam egzaminy w styczniu, miałam okazje sprawdzic odpowiedzi do arkusza z matmy jednak odmówiłam! Co będzie to będzie. Z racji tego że wczoraj miałam tak jakby ‘ostatni’ egzamin, odrazu po szkole spotkałam się z moja przyjaciółką Kają którą przedstawiłam wam w jakimś wcześniejszym poście. Nie widziałam jej prawie 2 tygodnie, więc jak tylko natrafiła się wolna chwila musiałyśmy się spotkać nadrobić nasze ploty, ploteczki! :P Muszę jeszcze dzisiaj posprzątać pokój, a na chwilę obecną relaksuje się zajadając sałatke owocową (lubi bananowo-kiwi :P), popijając mój ulubiony sok z maseczką z aloesu na twarzy :)
IMG_2665.JPG

Miłego Dnia Słoneczka!

S. xox

P.S – Chciałam wstawić zdjęcie z maseczką na twarzy, ale gdy zobaczyłam siebie w kamerce odrazu zmieniłam zdanie :D
P.S2 – Twarz robi się tak sztywna że ledwo moge mrugnąć oczyma haha!
Pokaż wszystkie (3) ›