Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 1 maja 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Właśnie skończyłam oglądać "Na Wspólnej", a przedtym wziełam szybką kąpiel i umyłam włoski. Jak już wcześniej pisałam, muszę kiedyś zrobic post o moich włosach, ponieważ wielu dziewczyną się one spodobały i pytały 'skąd one takie piękne?'! Post się pojawi - NAPEWNO!

Odnośnie postu z wczoraj MANCHESTER CITY WYGRAŁO na własnym stadionie, z czego byłam niezmiernie uradowana :)

Do szkoły chodze w mundurku - to juz wiemy - jeżeli nie można go wyhaczyc w poprzednich postach :) Nasza szkoła jutro będzie zbierać pieniążki na cele charytatywne, w związku z tym, odpuszczają nam mundurki, i możemy przyjść we własnych ciuchach, ale chwileczke... strój nasz musi zawierać kolor niebieski - który jest podobno kolorem obecnego miesiąca -MAJ! Wszystko fajnie pięknie, ale zdałam sobie sprawe że nie mam raczej ubrań w tym kolorze, a jeżeli już to baaaardzo dawno tego nie nosiłam, co równa sie z tym że tego danego ubrania nie lubie! Aaaaa! Gdybym tylko zamuwiła moją kobaltową marynakę wcześniej nie było by problemu, a tak, wciąż jest w drodze :( No nic, uciekam robić rewizje w szzafach,a Wam życze miłego wieczoru :)
  • awatar oli_by_oli: łaał boskie zaobserwujesz mnnie? :** będzie miiło! zrobię to samo! ja tobie też życzę milego wieczorku :**
Pokaż wszystkie (1) ›