Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 22 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
A tak na dzisiaj, ostatnio przeglądając moje posty zauwazyłam że jestem strasznie tajemnicza i nic o sobie nie mówie :D Oprócz tego że mam 16lat, jestem z Poznania, ale obecnie mieszkam w Anglii, mało można się o mnie dowiedzieć!

W dzisiejszym i nastepnym poście, przedstawie wam dwie bardzo bliskie mi osoby, a mianowicie mojego chłopaka i moją najlepszą przyjaciółkę.

Kuba ma lat 19, i jest  akutalnie uczniem trzeciej klasy technikum. Jesteśmy ze sobą już 2 lata, niestety dzielą nas okropne kilometry, co nie pozwala widywać nam się tak często jakbyśmy chcieli :( Dla wielu osób taki związek to coś chorego, i coś co nie ma prawa przedtrwać, jednak myśle że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, wytrzymaliśmy tyle, to wytrzymamy jeszcze rok, ponieważ po zakończeniu szkoły, mam zamiar wrócić do Polski na studia. Nasza codzienna komunikacja nie ogranicza się jedynie to Gadu-Gadu, oj nie! Codziennie ze sobą smsujemy, rozmaiwamy przez telefon oraz  moje ulubione - SKYPE :D Dlaczego ulubione? To chyba proste, daje to funkcje która pozwala zobaczyć drugą osobe! Może i nie zawsze między nami jest idealnie, ale kocham Go za wszystko co dla mnie robi, sposób w jaki okazuje mi co do mnie czuje i za to że każdego dnia, czuję go obok, mimo że fizycznie go przy mnie nie ma!
A oto kilka zdjęć:
IMG_1021.JPG

IMG_1148.JPG

IMG_1210.JPG

Obżarstwo w Mc :)
IMG_1219.JPG

IMG_1115.JPG

klodka.jpg

Most Jordana Poznan, i nasza kłódka :)
IMG_1367.JPG

IMG_1366.JPG

IMG_1383.JPG

IMG_1194.JPG

Akcent sportowy musi być - w drodze na stadion Manchesteru City!

*Masz pytanie? Zapraszam na mojego FormSpringa w rubryce o mnie :)*
  • awatar elomeloo: fajnieee ; )) szczęścia i dalej wytrwałości życzę ; * :)
  • awatar colour my life...: ladna z was para:) Masz tatuaz na rece?
  • awatar SandrineOx: @colour my life...: dziekujemy! nie, nie! Planuje, zrobic, ale moze nie koniecznie w tym miejscu :) Jest to autograf mojego ulubionego pikarza z Lecha Poznan :) Mialam go na sobie tydzien, wiec przy kapaniu kapaniu bylam mega ostrozna :D to juz byly jego ostatni dni, wiec i tak marker nie byl juz tak intesywnego koloru jak pierwszego dnia :) @elomeloo: dziekujemy :) :*
Pokaż wszystkie (4) ›