Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 3 marca 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Hej Kochani :)
Wiecie co? Pogoda w kraju wiecznego deszczu (Anglii) chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać! Gdy dziś sie obudziłam nad Doncaster unosiły się ponure chmury, z których lał się deszcz. Jeszcze godzinę temu rozmawiłam z mamą i powiedziałam jej że zawsze gdy w Poznaniu jest ładna pogoda, tu jest lipa i na odwrót! A teraz? Z dworu, przez okno, do mojego pokoju przebijają się promienie słonca z jasno-błękitnego nieba. Pogodo! Zastanów się!

0303.jpg


Idzie wiosna! A co za tym? Napewno ubieranie się w cieńsze ubrania które uwydatniają nasze kobiecie kształty. Nie popisze się tutaj niczym specjalnym ani też oryginalnym, ale w czwartek postanowiłam że czas wziąć się za siebie i tak też zaczełam diete która składa się z ćwiczeń oraz ograniczenia niektórych potraw. Kocham jedzenie, także nie mam zamiaru jeść rzeczy których nie lubię, i sie męczyć, poprostu na jakiś czas postanawiam odłożyć na bok potrawy smarzone, oraz co najgorsze SŁODYCZE  które ubóstawiam :( w moim domu co piątek pięcze się jakieś smakołyki, o to jeden z nich:

IMG_2233.JPG


Niestety będe musiała obejść się smakiem:( (kolory niestety takie jakie są,spowodowane jest to sztucznym oświetleniem)
Co do ćwiczeń do wykonuje morderczą 6weidera, skacze na skakance oraz robie brzuszki przed położeniem się spać. Rano natomiast mam zamiar korzystać ze stepera. :)
Jak narazie nie jestem na 100% pewna czy będe kontynuować 6 Weidra przez pełne 6tygdoni -jest to strasznie wykańczające, szczególnie gdy w szkole W-F zawsze omijałam szerokim łukiem.:P Aktualnie mam straszne zakwasy, aczkolwiek mam silną motywację i postaram się wytrzymać jak najdłużej! :) Osoby mi bliskie też trzymają za mnie kciuki, także tym bardziej nie chcę ich zawieść!
A oto moje narzędzia pracy które dla was wczoraj uchwyciłam:
Steper -

IMG_2226.JPG


Skakanka -

IMG_2229.JPG


IMG_2231.JPG


Znacie piosenkarkę Sophie Ellis-Bextor? Ma cudowny głos, niesamowicie czysty i promienny! Jej piosenki mało kiedy mnie zawodzą :) Ostatnio w radiu usłyszałam jej w nowej kolaboracji z Bob'em Sinclair'em - Rock With You! Polecam!


S. xox