Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 23 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Pisałam już dziś dla was posta, ale przypadkowo usunełam :( więc napiszę jeszcze raz.
Możecie mi nie wierzyć (dlatego mam dowód hihi) ale dzisiaj w Doncaster temperatura wyniosła aż 17stopni Celsjusza! W tym mając akutalnie godzine 22:20 na zewnątrz jest 11stopni! Poczułam dziś to delikatne, letnie powietrze i totalnie się rozmarzyłam! CHCE JUŻ WAKACJE!!
A tak z innej beczki,oglądaliście dziś 'Viva Comet'? Ja oglądałam od połowy i jestem mega zadowolona z faktu że moja ulubienica - Ewa Farna- zgarneła nagorde artystki roku! Podzielacie moje zdanie? czy macie zupełnie inne poglądy na ten temat?:) Kilka razy wzruszyłam sie też przy wręczeniu nagród (nie wiedząc czemu)!

Jutro nareszcie wyczekiwany piątek! Ten tydzień mi zleciał strasznie szybko, i dobrze! Myśle że to za sprawą bloga troche też bo kolejny dzień przynosi kolejny post ode mnie dla was! Ale, wracając do jutrzejszego dnia to po szkole wybieram się na miasto, w poszukiwaniu prezentu urodzinewego dla mojej znajomej, który mam zamiar wreczyc jej w sobote. Zupełnie nie mam pomysłow, czasu również, więc jeżeli cos wam przyjdzie do głowy to prosze podrzucać mi pomysły! Nie chce przesadzać, niech to będzie coś z czego ładna, mądra i zwariowana 17letnia dziewczyna będzie się cieszyć!
Na dziś żegnam, idę sie myć i spać, ponieważ dziś zaspałam do szkoły, PIĘKNIE!
Buziaki :*

S. xox

P.S - OTO MOJE DOWODY! Haha!

Untitled.png

11.png