Wpisy użytkownika SandrineOx z dnia 18 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

sandrine
 
Hej!Mam na imię Sandra i mam 16lat. Aktualnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, w niewielkim Doncaster. W pierwszym poście nie będe się zbytnio rozpisywać na swój temat,ponieważ jestem tego zdania że przeglądając mojego bloga, i czytając posty które będę tu dodawać będziecie sami w stanie wyrobić sobie własną opinie na mój temat, mimo ze nie o to tutaj chodzi! :) Ale! ale! zacznijmy od początku! Od jakiegoś niecałego miesiąca zaczełam przeglądać różne, rózniaste blogi, aż sama zażyczyłam sobie założyć swój własny :) Blog będzie o mnie czyli o środowisku które mnie na codzień otacza :) Mam nadzieje ze blog was zaciekawi!
Mieszkam w Anglii juz ponad 6lat także bardzo was prosze o wyrozumiałość jeżeli moja polszczyzna nie jest idealna, cały czas pracuję nad tym! Mimo że bloga załozyłam juz 2 tygidnie temu, to dopiero dzisiaj piszę pierwszą notke! Długo się za to zabierałam, ale wkońcu jest! Okej starczy! Na pierwszy strzał chce się was zapytać, czy wolicie dłuższe czy krótkie notki? :)
Buziaki!

Wasza S. xo

P.S - Jeżeli Macie jakieś pytania, zapraszam do zadawania pytań w komementarzach oraz na mojego formspringa: www.formspring.me/SandrineOx :) (link chyba nie działa, ponieważ wciąż czekam na link z aktywacją..)